Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
home
Salienas ekspozīcijā varēs iepazīties ar jaunākajiem mājokļu piedāvājumiem un veikt rezervāciju

Meklējiet dzīvokli, zemi privātmājai, rindumāju vai savrupnamu? Nāciet uz nekustamo īpašumu attīstītāja Saliena stendu izstādē “Realty & Investment”!

Izstādes laikā rezervējot dzīvokli ar trīs vai četrām istabām, rindu māju vai privātmāju, dāvanā varēs saņemt skaistu, iebūvētu virtuvi ar virtuves tehniku. Turklāt gan izmantotos materiālus, toņus un tehniku virtuves iekārtošanai klients varēs izvēlēties pats!

Stendā uzņēmuma speciālists iepazīstinās ar projekta Saliena jaunumiem. Pēdējo gadu laikā īstenoti vairāki veiksmīgi mājokļu projekti, kas orientēti uz vietējiem iedzīvotājiem. Šiem projektiem raksturīga visaugstākā kvalitāte apvienojumā ar pieejamu cenu.

Viens no piemēriem ir projekts “Ideālā māja”, kas seko nekustamā īpašuma tirgū netradicionālai metodei, ļaujot jaunajam mājas saimniekam piedalīties mājas veidošanā pirms tās būvniecības uzsākšanas. Divu gadu laikā uzbūvētas vairāk nekā 15 šādas privātmājas un pieprasījums tikai turpina augt.

Saliena lepojas, ka tā ir kļuvusi par vienu no iecienītākajiem dzīvojamo māju projektiem pierīgā, kurā jau dzīvo 315 ģimenes no 11 dažādām valstīm. Pateicoties trīs starptautiskajām skolām, kurās mācības notiek angļu valodā, tā ir labākā vieta bērnu izglītībai. Atpūtu jebkurai gaumei nodrošinās parki vairāk nekā 14 hektāru platībā. Neatņemama Salienas sastāvdaļa un vērtība ir neatkarīga dzīves telpa ar savām tradīcijām: Vasaras Festivāls, Zemnieku tirdziņš, Helovīns u.tml.