Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
home
Uzzini par aktuālākajiem piedāvājumiem dzīvojamo platību tirgū “Ober Haus Real Estate Latvia” ekspozīcijā

Kompānijas “Ober Haus Real Estate Latvia” ekspozīcijā varēs konsultēties gan par dzīvojamo platību pirkšanu vai pārdošanu, gan par komercplatību nomu vai pārdošanu, gan nekustamā īpašuma vērtēšanu, īpašumu pārvaldīšanu, gan investīcijām vai juridiskajiem jautājumiem, kā arī informāciju par kredītiespējām īpašuma iegādei.

“Ober Haus” pārstāvji iepazīstinās ar aktuālākajiem piedāvājumiem dzīvojamo platību tirgū – sākot ar kompaktiem dzīvokļiem līdz plašiem divstāvu apartamentiem, no mazām ģimenes privātmājām līdz iespaidīgām villām. Ekspozīcijā tiks piedāvātas arī telpas veiksmīgam biznesam vai investīciju iespējām.

“Ober-Haus” ir lielākā nekustamā īpašuma kompānija, kas darbojas visā Baltijas reģionā – Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. “Ober-Haus” ir pieredzējis nekustamā īpašuma pakalpojumu sniedzējs – dzīvojamo un komercplatību tirgū, sniedzot arī nekustamā īpašuma apsaimniekošanas un īpašuma vērtēšanas pakalpojumus. Kopš 1994 uzņēmumā darbojas vairāk nekā 275 nekustamā īpašuma speciālisti vairāk nekā 22 birojos visā reģionā. Ober-Haus nodarbina viskvalificētākos nekustamā īpašuma ekspertus katrā valstī un kā profesionāla kompānija, uzskata, ka klientu uzticību var iegūt vienīgi piedāvājot augstākās kvalitātes pakalpojumus.

www.ober-haus.lv