Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
home

Būt pirmajam nozarē nozīmē arī būt informētam par tajā notiekošo. Tāpēc nozares profesionāļiem izstādes laikā tiks piedāvāti semināri, konferences un prezentācijas, kurās runāsim par nozarē aktuālām tēmām, tai skaitā nozares attīstības jautājumiem. Lai programma būtu pārdomāta un interesanta, esam pieaicinājuši kompetentus sadarbības partnerus – Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociāciju (LANĪDA) un Rīgas namu pārvaldnieku.

Savukārt tie, kas vēl tikai apsver iespēju iegādāties jaunu mājokli un meklē atbildes uz jautājumiem par īpašuma cenu, atrašanās vietu, tehnisko stāvokli, apsaimniekošanu, kreditēšanas iespējām utt., to visu varēs atrast interesantās nekustamo īpašumu kompāniju un kredītiestāžu prezentācijās.

Apskatot pasākumu programmu, jums neradīsies jautājums, kuru no tiem apmeklēt, bet – kā apmeklēt visus! Plašāka informācija par semināru, konferenču un prezentāciju programmu drīzumā sekos.

Aicinām arī citus uzņēmējus un nevalstiskās organizācijas, kas vēlas rīkot savus seminārus izstādes laikā, savlaicīgi pieteikties.

SEMINĀRA VAI PREZENTĀCIJAS PIETEIKUMA FORMA