Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
home

Pārdot vai izīrēt nekustamo īpašumu ir Jūsu dzīvesveids? Jūsu kompānija spēj novērtēt kā greznu savrupmāju, tā arī lauksaimniecības zemi? Kā veidot uzkrājumus un kur ieguldīt naudu ir pavisam vienkārši jautājumi? Tad šis ir pasākums, kurā Jums ir vērts iesaistīties un piedalīties!

Izstāde „Realty & Investment” ir ne tikai biznesa kontaktu centrs, bet arī reāla pārdošanas vieta, kur vienuviet uzrunāt vairāk nekā 24 500 apmeklētājus no 10 valstīm. Jauni klienti un izdevīgi darījumi – tas viss Jūs sagaida pie mums!


Izmanto iespēju:
  • prezentēt savu uzņēmumu un tā piedāvājumu;
  • komunicēt ar esošiem un jauniem klientiem;
  • noslēgt jaunus darījumus;
  • izvērtēt tirgus pieprasījumu un konkurenci;
  • uzzināt jaunākās tendences nozarē;
  • uzturēt kontaktus ar vērtīgiem partneriem;
  • investēt mārketingā gudri.

Pieteikties dalībai izstādē

Jūs varat iegūt informāciju par izmaksām un nepieciešamo dokumentāciju dalībai izstādē.

Stendu uzbūve un dizains

Jūsu vizītkarte izstādē noteikti būs stends, kurā darbosieties un prezentēsiet savu piedāvājumu! Tādēļ aicinām izvēlēties Jums vispiemērotāko!

Serviss

Jūs varat iegūt informāciju par papildu servisa iespējām izstādes laikā.


Izstādes dalībnieku ziņas

Ja Jūs vēlaties nokļūt izstādes informatīvajā telpā arī pirms izstādes, tad ziņa par Jūsu kompāniju, produktu vai iecerēm ir tas, ko gaidām no Jums. Nosūtiet šo informāciju latviešu, krievu vai angļu valodā mums, un mēs to ietversim izstādes paziņojumos medijiem un publicēsim izstādes mājaslapā.

Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrībai BT 1 ir lieliskas iestrādnes darbā ar medijiem, tāpēc publicitāte pasākumam būs ievērojama. Tomēr, vai informācija par Jūsu uzņēmumu nonāks mediju redzeslokā, būs atkarīgs arī no Jums.

Ja Jums ir jautājumi vai ierosinājumi, sazinieties ar BT 1 sabiedrisko attiecību projektu vadītāju Agitu Salmiņu, tālr.: +371 67067554; e-pasts: agita.salmina@bt1.lv